Maydent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Maydent İletişim
Bilinçli Sedasyon

BİLİNÇLİ SEDASYON


Bilinçli Sedasyon tüm dünyada bir çok medikal alanda sıklıkla kullanılan ağrı yönetim şeklidir. Bilinen hiç bir yan etkisi yoktur. Her yaştan insana uygulanabilen bu etkili ve güvenilir yöntemle, diş tedavisinde duyduğunuz korku ve stres, yerini hoş ve güzel hislere bırakır.

İLETİŞİM
Fiyat ve ödeme bilgisi için 0(541) 599 46 46 whatsapp hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİNİZİ BIRAKIN SİZİ ARAYALIM :.

İstanbul Bağcılar 'da hizmet vermekteyiz.
"Tüm muayene, planlama, panoramik ve tomografi rontgen işlemlerimiz Maydent hastalarına ücretsizdir."

Bilinçli Sedasyon

Bilinçli Sedasyon Bilinçli Sedasyon tüm dünyada bir çok medikal alanda sıklıkla kullanılan ağrı yönetim şeklidir. Bilinen hiç bir yan etkisi yoktur. Her yaştan insana uygulanabilen bu etkili ve güvenilir yöntemle, diş tedavisinde duyduğunuz korku ve stres, yerini hoş ve güzel hislere bırakır.

Bazı Sedatif, Narkotik Analjezik ve bazen Hipnotik bir ilacın kombinasyonu ile hasta rahatlatılır ve kısa bir Amnezi sağlanıp, Lokal Anestezi ile hastanın diş tedavisi kısa sürede yapılabilir. Bu bir genel anestezi değildir, hastane ya da ameliyathanede değil diş hekimi muayenehanesinde uygulanır. Diş hekimi hastaya ağzını açmasını söylediğinde, hasta bunu kolaylıkla yapar. İşlem sırasında anestezi uzmanı, hastayı monitörize ederek nabzını ve tansiyonunu takip eder.

Hasta, operasyon sonrası ilaçların etkisi ile ağızda yapılan diş işlemi, ağrıyı, hoşlanmadığı sesleri, vb. hatırlamayacağından psikolojik travmaya da maruz kalmaz. Bu durum, hastanın daha sonraki seanslarda da tedavisine gelişini kolaylaştıracaktır. Tek seansta birçok diş tedavisini yapmak mümkündür. (çekimler, dolgular gibi)

"Bu hizmet ile ilgilenenler aşağıdaki sayfalara da baktılar."
Whatsapp'tan mesaj yazmak için tıklayınız
Whatsapp'tan mesaj yazmak için tıklayınız